English  Русский  Украинский 
Валюта:
Каталог
Поиск

Шановні відвідувачі оплатити оформлений замовлення ви можете за допомогою різних способів , таких як:

готівковий розрахунок

Можливо заплатити за допомогою готівкових коштів при самовивозі або ж Кур'єрської доставки .

накладений платіж

Оплата за замовлення проводиться після отримання Вами товару у Вашому відділенні Укрпошти. Квитанцію на оплату замовлення вам поштар кине в Ваш поштовий ящик , після Ви йдете на пошту , оплачуєте свою покупку і тут же її отримуєте . Ми ще тижнів два чекаємо від пошти грошей :) , а Ви вже носите свою прикрасу !

Поштовий переказ Укрпоштою

Оплата за замовлення проводиться передоплатою за допомогою Поштового переказу на наш магазин. У цьому випадку замовлення відправляється після отримання грошей ( передоплата). Реквізити перекладу Ви отримаєте електронною поштою після оформлення Вами замовлення. Бланк переказу видається на пошті. Після оплати обов'язково необхідно проінформувати нас електронною поштою info@hands.kiev.ua про проведену оплату та повідомити наступні дані:

ПІБ платника
Адреса платника
Номер замовлення , згідно якого була зроблена оплата
Сума , яка була переведена
Банківський переказ

Оплата за замовлення проводиться передоплатою за допомогою Банківського переказу * на наш магазин. Після підтвердження замовлення з'явиться ссилочку на Друк квитанції , а також ця ж ссилочку продублюйте в листі на ваш E - Mail. Вам потрібно роздрукувати квитанцію , вирізати її і прийти в будь-який зручний для Вас Банк . Оплата надійде до нас на протязі 1-3 банківських днів. Після надходження грошей на наш рахунок ми тут же відправляємо Ваше замовлення за вказаною адресою у вашому особистому акаунті цінним листом .

* За перерахування грошей стягується комісія встановлена ​​банком

Переклад Приват24

Оплата за замовлення проводиться передоплатою за допомогою Перекладу Приват24 на наш магазин. Це один з найшвидших способів перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок. Гроші надходять до нас у той же день. Відправлення замовлення здійснюється на наступний день після надходження грошей.

Після підтвердження замовлення з'явиться ссилочку на Друк квитанції , а також ця ж ссилочку продублюйте в листі на ваш E - Mail. Вам потрібно зробити перерахування на Наш Номер картки в Приват Банку в будь-якому найближчому відділенні або ж за допомогою інтернет банкінгу від Приват Банку. Оплата надійде до нас у той же день. Після оплати обов'язково необхідно проінформувати нас електронною поштою info@hands.kiev.ua про проведену оплату . Після надходження грошей на нашу картку ми тут же відправляємо Ваше замовлення за вказаною адресою у вашому особистому акаунті цінним листом .

За допомогою платіжної системи " Інтеркасса "

Платіжна система " Інтеркасса " об'єднує в собі і дозволяє приймати платежі для більш 12 різних популярних платіжних систем . Серед них такі як:

Віза - Одна з популярних пластикових карт Визнання світом. 24 мільйони торгових точок у всьому світі вже користуються перевагами прийому картки Visa. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Mastercard - Одна з популярних пластикових карт Визнання світом. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

WebMoney - Одна з найбільш пополурних платіжних систем на просторах СНД. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ

Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції . Підприємства, що експлуатують систему WebMoney Transfer , не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь у наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність .

Атестація , вироблена з боку WebMoney Transfer , лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає , що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.

Unikarta - універсальна платіжна карта, що дозволяє моментально оплатити товарів , сервіс або послугу. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

LiqPay - це платіжна система , яка дозволяє легко відправляти гроші з картки систем Visa або MasterCard на віртуальний рахунок в системі Liqpay , прив'язаний до номера мобільного телефону.
Після можна передати гроші далі , на інший телефон , вивести гроші з системи Liqpay знову на свою картку або залишити гроші на своєму рахунку і скористатися ними пізніше . Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

MoneyMail - одна з популярних платіжних систем в Росії. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

RBK Money - одна з популярних платіжних систем в Росії. RBK Money - це високотехнологічний інтернет-бізнес , що входить до групи компаній РБК . Ми прагнемо зайняти лідируючі позиції на російському ринку електронної комерції. Наша діяльність сприяє розвитку високих технологій та популяризації онлайн -бізнесу: доказом тому служить більш ніж п'ятирічний досвід успішної роботи нашої системи (до 2008 року під брендом Rupay ), що стала надійним помічником у здійсненні моментальних розрахунків і платежів для сотень тисяч інтернет -користувачів. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Єдиний гаманець - це швидкий і зручний спосіб оплати послуг і товарів з мобільного телефону або комп'ютера через Інтернет. Можливість відправляти SMS -повідомлення і здійснювати дзвінки в різні країни світу за вигідними тарифами. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Imoney ( Інтернет Гроші ) - одна з популярних платіжних систем в Україні . Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Liberty Reserve - одна з популярних платіжних систем закордоном. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

НСМЕП ( Інтерплат ) - Інтернет-платежі Інтерплат призначені для швидких і ефективних безготівкових розрахунків за товари та послуги через Інтернет за допомогою смарт -карт НСМЕП. На сайті Ви маєте можливість моментально перевірити стан рахунку і залишок на карті. Всі платежі в системі відрізняються високою надійністю і захищеністю завдяки використанню платіжних смарт- карток за технологією , розробленою Національним банком України . Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

PerfectMoney - одна з популярних платіжних систем в Росії. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Pecunix - Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

* За перерахування грошей стягується комісія в розмірі 3 %

 

Western Union - популярна система переказу грошових коштів , працює по всьому світу і доступна практично у всіх відділеннях найближчих банків .

Інші зручні для вас способи оплати . Для узгодження зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

(пусто)
 
Новости
15.12.2017 11:26:19
23.11.2017 14:41:14
23.11.2017
06.12.2015 11:08:41
03.03.2012 06:06:20
Подписаться на новости:
или RSS 2.0
Голосование
Нравятся ли наши кожаные изделия?


© Hands.kiev.ua - ми створюємо стильні шкіряні аксесcуари!.